Дитяче автокрісло Lorelli Beta Plus
Відео 2Фото 7 |
Lorelli Beta Plus |
|
Доступна пропозиція до полку дитячих автокрісел для найменших пасажирів. Модель передбачається використовуватиме перевезення дітей від народження до 4-річного віку. Максимальна вага дитини при цьому не повинна перевищувати 18 кг. Встановлення крісла можливе як проти вовни, так і за напрямом руху транспортного засобу. Протягом першого року життя малюка рекомендується розміщувати крісло назад.
Фіксується виріб штатним авторемнем, чадо в кріслі пристібається внутрішніми ременями безпеки з налаштуванням по висоті. Спинка моделі регулюється в двох положеннях по куту нахилу. Lorelli Beta Plus має пластиковий каркас, посилений металевими елементами у місцях максимальних навантажень. Оббивка крісла зшита з текстилю, що дихає, прати її передбачається машинним способом в делікатному режимі. Спеціалістом для новонароджених дітей модель укомплектована м'яким анатомічним вкладишем. Автокрісло сертифіковане на предмет безпеки відповідно до вимог європейського стандарту ECE R44/04.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Купити Lorelli Beta Plus
Усі ціни 8 →Дитяче автокрісло Lorelli BETA PLUS (black fiery race) | 2 501 грн. |
Автокресло Lorelli Beta Plus (0-18кг) (black fiery race) | 2 375 грн. |
Автокрісло Lorelli BETA PLUS (0-18кг) (black fiery race) | 2 162 грн. |
Автокрісло Lorelli Beta Plus 2019 Black Fiery Race BETA PLUS-black f. race | 2 268 грн. |
Автокрісло Bertoni (Lorelli) Beta Plus 0-18 кг Black Fiery Race (BETA PLUS | 2 652 грн. |
- Розмір: 30x45x60 см