Візочок Lorelli Felicia
Фото 5 |
Lorelli Felicia
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:50 см
Вага в зборі:7 кг
Всі характеристики
Купити Lorelli Felicia
Дитяча прогулянкова коляска Lorelli Felicia Червоний | 4 374 грн. |
Прогулянкова коляска Lorelli Felicia Червоний | 4 593 грн. |
Прогулочная коляска Lorelli Felicia Красная | 4 165 грн. |
Прогулянкова коляска Lorelli Felicia Red | 4 341 грн. |
Дитяча коляска прогулянкова Lorell Kids Felicia-1 всесезонна з кошиком нак | 4 885 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →