Візочок EURO-CART Spin
Відео 2Фото 10 |
За словами виробника, прогулянковий візок є найлегшою моделлю в асортименті компанії EURO-CART і однією з найлегших на ринку. Її вага складає всього 5.9 кг, тому перед вами — гарна супутниця не тільки для прогулянок, а й для поїздок та подорожей разом із малюком, у тому числі як ручна поклажа. Конструкція складається і розкладається однією рукою - для цього необхідно лише натиснути кнопку на ручці.
У складеному вигляді вона досить компактна і займає мінімум місця. Більше того, в комплектацію включено сумку-чохол для зручнішого транспортування коляски. Що стосується комфорту малюка, EURO-CART Spin пропонує регульовану за допомогою ременів спинку, яка опускається аж до горизонтального положення, а також регульовану підніжку, здатну збільшити довжину спального місця. Великий капюшон має кілька секцій, оглядове віконце для спостереження за малюком та кишеню ззаду для дрібниць на зразок телефону, гаманця та ін.
А родзинкою моделі став оригінальний захисний бампер Т-подібної форми, що нагадує справжній штурвал. До речі, він знімається та опускається для складання та зручної посадки дитини. Крім того, коляска оснащена 5-точковими ременями безпеки, багажним відділенням для покупок та гумовими колесами з пружинною амортизацією для м'якшого ходу. У комплектацію також входять тепла накидка на ніжки та підсклянник.
Купити EURO-CART Spin
Прогулочная коляска Euro-Cart Spin Denim (8482) | 4 831 грн. |
Дитяча коляска прогулянкова Euro-Cart Spin Denim | 4 831 грн. |
Коляска EURO CART SPIN denim (1012633) | 4 590 грн. |