Візочок Diono Traverze
Відео 11Фото 10 |
Diono Traverze
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:ремені
Регулювання:спинка
Ширина шасі:42 см
Вага в зборі:5.6 кг
Можливість транспортування "валізкою".
Максимальне навантаження: 15 кг
Всі характеристики
Купити Diono Traverze
Коляска прогулянкова Diono Traverze Copper Cube 72105-EU-01 | 3 999 грн. |
Дитяча коляска прогулянкова Diono Traverze Sulphur Facet | 3 939 грн. |
Коляска прогулянкова Diono Traverze Grey Linear 72108-EU-01 | 3 999 грн. |
Коляска прогулянкова Diono Traverze Orange Facet 72102-EU-01 | 3 939 грн. |
Коляска прогулянкова Diono Traverze Sulphur Linear Facet 72107-EU-01 | 3 939 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →