Моторне мастило Lotos Synthetic C2+C3 5W-30 4 л (WF-K404D90-0H0)
Lotos Synthetic C2+C3 5W-30 4L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lotos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lotos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lotos Synthetic C2+C3 5W-30 4 л
Олива моторна синтетична LOTOS SYNTHETIC C2/C3 5W-30, 4л WFK404D900H0 | 1 071 грн. |
Олива моторна LOTOS Oil SYNTHETIC C2/C3 5W-30 4 л (WF-K404D90-0H0) | 1 294 грн. |
Олива моторна LOTOS Oil SYNTHETIC C2/C3 SN 5W-30 4 + 1 л (WF-K404D90-0H0) | 1 294 грн. |
Олія моторна синтетична 4+1л 5W-30 SYNTHETIC C2/C3 LOTOS, WF-K404D90-0H0, | 1 312 грн. |
Модификації Lotos Synthetic C2+C3 5W-30
Ціни на Lotos Synthetic C2+C3 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Lotos Synthetic C2+C3 5W-30 1 л | від 274 грн. | 3 пропозиції | ||
Lotos Synthetic C2+C3 5W-30 4 л | від 1 071 грн. | 4 пропозиції |