Сучкоріз LOWE 21.080
Фото 5 |
LOWE 21.080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOWE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOWE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOWE 21.080
Сучкорез LÖWE Original (21.080) | 4 199 грн. |
Сучкорез обходной LOWE Original 21.080 | 4 199 грн. |
Професійний сучкоріз обхідний LOWE Original 21.080 (21.080) V32455 | 4 199 грн. |
Cучкоріз Lowe Original 21.080 обвідний | 5 030 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →