Секатор LOWE 12.109
Фото 3 |
LOWE 12.109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOWE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOWE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOWE 12.109
Секатор LÖWE Original (12.109) | 2 550 грн. |
Секатор с вращающейся ручкой LOWE Original 12.109 | 2 550 грн. |
Маленький обхідний секатор з ручкою, що обертається LOWE Original 12.109 ( | 2 550 грн. |
Секатор Lowe Original 12.109 обвідний | 2 984 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →