Сучкоріз LOWE 31.040
Відео 1Фото 4 |
LOWE 31.040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOWE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOWE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOWE 31.040
Сучкорез садовый малый LOWE Original 31.040 | 2 850 грн. |
Сучкоріз садовий малий LOWE Original 31.040 (31.040) V32741 | 2 850 грн. |
Cучкоріз Lowe Original 31.040 обвідний | 3 335 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →