Кондиціонер Luberg LSR-24HD 70 м²
Luberg LSR-24HD 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2750/3000 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики LSR-24HD
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luberg LSR-24HD 70 м²
Кондиціонер Luberg LSR-24HD Deluxe | 12 526 грн. |
Кондиціонер Luberg LSR-24HD Deluxe | 23 700 грн. |
Кондиціонер Luberg LSR-24HD Deluxe | 27 590 грн. |
Досить потужний (компресор "Тошиба", але при цьому не галасливий. Простий без наворотів якісний кондиціонер, який добре виконує свою роботу і за дуже невеликі гроші. 1. Відсутній годинник реального часу. Таймер тільки з відкладеним стартом та відключенням (через задану кількість часу: годин, хвилин) 2. Не запам'ятовує положення шторки (горизонтального жалюзі). Щоразу при включенні виставляється у середнє становище. користуюся Luberg LSR-12HDI тиждень рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Додаткові функції і можливості кондиціонера Luberg LSR-24HD:
- Функція I Feel
Модификації Luberg LSR-24HD
Ціни на Luberg LSR-24HD |
---|---|---|---|---|
Luberg LSR-07HD 21 м² | від 7 222 грн. | 2 пропозиції | ||
Luberg LSR-09HDI 26 м² | від 7 975 грн. | 3 пропозиції | ||
Luberg LSR-12HDI 35 м² | від 9 482 грн. | 3 пропозиції | ||
Luberg LSR-18HD 53 м² | від 9 268 грн. | 3 пропозиції | ||
Luberg LSR-24HD 70 м² | від 12 526 грн. | 3 пропозиції | ||
Luberg LSR-30HD 80 м² | від 14 801 грн. | 1 пропозиція | ||
Luberg LSR-36HD 100 м² | від 17 176 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →