Кондиціонер Luberg LSR-18HDV 55 м²
Фото 4 | Очікується у продажу 23 300 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 55; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1620/1650; Потужність в режимі охолодження (Вт): 5500; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 5800; Циркуляція (м³/год): 800; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 38/28 |
Luberg LSR-18HDV 55 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:55 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1620/1650 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики LSR-18HDV
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Гарна робоча модель. Працює тихо, у нічному режимі ледве чутно. Інверторна система - класна штука. В максимально швидко охолоджує кімнату (20квм) за лічені хвилини. В управлінні простіше простого. З мінусів немає зміни напрямку потоку повітря по горизонталі, хоча на пульті функція присутня, найпримітивніший таймер, не виставиш включення до приходу, тільки вимкнення. В іншому всі норми. Якість, мотор Mitsubishi, тихий, швидко охолоджує та м'яко. Примітивний таймер, немає горизонтальних налаштувань потоку, дорога ціна, але за якість потрібно платити. користуюся Luberg LSR-12HDV менше місяця |
Додати відгук
Модификації Luberg LSR-18HDV
Ціни на Luberg LSR-18HDV |
---|---|---|---|---|
Luberg LSR-09HDV 25 м² | від 12 490 грн. |
Luberg LSR-12HDV 35 м² | від 10 970 грн. |
Luberg LSR-24HDV 75 м² | від 27 500 грн. | 1 пропозиція |