Подовжувач Luxel Benefice 7003
Luxel Benefice 7003 3 м5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxel Benefice 7003
LUXEL подовжувач 1 гніздо 3М з заземленням 7003 | 181 грн. |
Подовжувач LUXEL 3м 1 гніздо земля 7003 | 226 грн. |
Сітковий підовжувач Luxel 1 розетка 3М із заземленням (7003) | 185 грн. |
Модификації Luxel Benefice 7003
Ціни на Luxel Benefice 7003 |
---|---|---|---|---|
Luxel Benefice 7003 | від 181 грн. | 3 пропозиції | ||
Luxel Benefice 7005 | від 242 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →