Подовжувач Luxel Benefice 7115
Luxel Benefice 7115 3 м5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxel Benefice 7115
LUXEL Мережевий подовжувач 2 гнізда з заземленням 5М 7115 | 259 грн. |
Подовжувач LUXEL 5м 2 гнізда земля 7115 | 308 грн. |
Подовжувач 2/5м з заземленням Luxel 7115 | 276 грн. |
Модификації Luxel Benefice 7115
Ціни на Luxel Benefice 7115 |
---|---|---|---|---|
Luxel Benefice 7113 | від 195 грн. | 2 пропозиції | ||
Luxel Benefice 7115 | від 259 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →