Змішувач Luxor Apollo Beste WH
Відео 2Фото 25 |
Luxor Apollo Beste WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxor Apollo Beste WH
Усі ціни 10 →Luxor Apollo Beste WH | 3 670 грн. |
Змішувач кухоний Luxor Apollo Beste WH білий граніт + висувний ізлив з лій | 3 990 грн. |
Luxor Apollo Beste BL | 3 670 грн. |
Luxor Apollo Beste Gold золотий exclusive + висувний ізлив з лійкою / пере | 3 670 грн. |
Luxor Apollo Beste BG бежевий граніт + висувний ізлив з лійкою / перемикан | 3 670 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →