Крісло M-Elektrostatyk FK2
Відео 5Фото 3 |
M-Elektrostatyk FK2 |
|
Коропове крісло оснащене системою кріплення підставки для ніг (продається окремо), з якої воно легко перетворюється на розкладачку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог M-Elektrostatyk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі M-Elektrostatyk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити M-Elektrostatyk FK2
Усі ціни 6 →Крісло рибальське складане, туристичне FK2 з підлокітниками,FK2 | 4 074 грн. |
Крісло рибальське складне, туристичне FK2 з підлокітниками M-Elektrostatyk | 3 014 грн. |
Коропове крісло Elektrostatyk (навантаження 120кг) FK2 | 3 899 грн. |
Крісло рибальське складне, туристичне FK2 з підлокітниками M-Elektrostatyk | 3 130 грн. |
Крісло коропове M-Elektrostatyk FK2 рибальське з регульованою спинкою | 2 850 грн. |
Крісло рибальське туристичне коропове Elektrostatyk FK2 | 3 240 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →