Крісло M-Elektrostatyk F2 CUZO
Відео 8Фото 18 |
M-Elektrostatyk F2 CUZO |
|
Фідерне крісло можна доповнити підставкою для ніг (продається окремо), з якої воно легко перетворюється на розкладачку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог M-Elektrostatyk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі M-Elektrostatyk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити M-Elektrostatyk F2 CUZO
Усі ціни 6 →Кресло фидерное карповое M-Elektrostatyk F2 CUZO Olive | 2 499 грн. |
Крісло рибальське фідерне, туристичне F2 CUZO M-Elektrostatyk синій | 2 972 грн. |
Кресло карповое M-Elektrostatyk F2 CUZO Green | 3 843 грн. |
Крісло корпове M-Elektrostatyk F2 CUZO | 3 843 грн. |
Стілець M-Elektrostatyk F2 CuZO фідерне (синій гранат) (ЕЛЕ-F2-CUZO-GT) | 3 445 грн. |
Крісло рибальське фідерне коропове М-Elektrostatyk F2 CUZO Feeder Methood | 3 240 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →