Крісло M-Elektrostatyk FK6
Відео 4Фото 7 |
M-Elektrostatyk FK6 |
|
Коропове крісло оснащене системою кріплення підставки для ніг (продається окремо), з якої воно легко перетворюється на розкладачку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог M-Elektrostatyk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі M-Elektrostatyk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити M-Elektrostatyk FK6
Крісло коропове Elektrostatyk FK6 посилене з підлокітниками (навантаження | 3 499 грн. |
Карповое кресло Elektrostatyk FK6 с подлокотниками, усиленное | 3 699 грн. |
Крісло коропове, туристичне, рибальське Cuzo M Elektrostatyk FK6 | 4 617 грн. |
Крісло рибальське складне, туристичне FK6 з підлокітниками M-Elektrostatyk | 3 723 грн. |
Крісло M-Elektrostatyk FK6 P (фліс) (ручки пластик) (ЕЛЕ-FK6-P) | 3 835 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →