Ліхтарик Mactronic Dura Light 2.3 (PHH0123)
Відео 1Фото 7 |
Mactronic Dura Light 2.3 |
|
На кінці ліхтарика є наконечник для розбивання скла.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mactronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mactronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mactronic Dura Light 2.3
Усі ціни 7 →Фонарь туристический Mactronic Dura Light 2.3 Powerbank Usb Recharge Glass | 979 грн. |
Ліхтар професійний Mactronic Dura Light 2.3(700 Lm) (PHH0123) (DAS301718) | 1 555 грн. |
Фонарь профессиональный Mactronic Dura Light 2.3 (700 Lm) Powerbank USB Re | 978 грн. |
Ліхтар професійний Mactronic Dura Light 2.3 (700 Lm) Powerbank USB Recharg | 978 грн. |
Фонарь профессиональный Mactronic Dura Light 2.3 (700 Lm) Powerbank USB Re | 978 грн. |
Ліхтар професійний Mactronic Dura Light 2.3 (700 Lm) Powerbank Usb Recharg | 978 грн. |
Ліхтар професійний Mactronic Dura Light 2.3 (700 Lm) Powerbank USB Recharg | 978 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →