Ліхтарик Videx VLF-A105Z
Відео 3Фото 16 |
Videx VLF-A105Z |
|
Портативний світлодіодний ліхтарик торгової марки Videx – це рішення середнього цінового сегменту, яке має зацікавити туристів та поціновувачів активного відпочинку. До характерних особливостей моделі відноситься регулювання фокусу за рахунок висувного кільця, яке дозволяє збільшити або зменшити пляму світла, що проєктується. Прилад базується на якісному світлодіоді Luminus SST-40 та доповнений відбивачем.
Загалом ліхтарик Videx VLF-A105Z передбачає 7 режимів роботи: 5 основних та два допоміжних (SOS та стробоскоп). Максимальна яскравість досягається в турбо-режимі та становить 1200 люменів (дальність освітлення до 215 метрів). Найбільшої автономності можна досягти в нічному режимі (moon), а саме 83 години, при цьому світловий потік не перевищує 30 лм, а дистанція — 35 м. Як елемент живлення пропонується акумулятор типорозміру 18650. Він передбачає індикацію рівня заряду, а також може заряджатися через порт USB type-C (зарядний кабель входить у комплектацію). Корпус моделі виконана з металу, для якого заявлена стійкість до ударів (витримує падіння з метрової висоти) та захист від бризок (стандарт IP44). Довжина становить близько 14 см, а вага – 93 грами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Купити Videx VLF-A105Z
Усі ціни 96 →Портативний світлодіодний ліхтарик A105Z Videx 1200Lm 5000K 26567 | 1 245 грн. |
Портативний світлодіодний ліхтарик Videx VLF-A105Z 1200 Lm 5000 K (VLF-A10 | 869 грн. |
Videx VLF-A105Z 1200Lm 5000K | 1 132 грн. |
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A105RH 1200Lm 5000K (VLF-A105 | 1 149 грн. |
Ліхтар Videx VLF-A105RH 1200Lm 5000K (VLF-A105RH) | 1 294 грн. |
Аж надто яскравий, майже ніколи не вмикаю його більше ніж на 40% потужності. Зарядка від Type-C приблизно 3 години, це вам не quick-charge. "Максимальна година роботи 83 рік" - маркетинг. На найменшій потужності може 8-10 годин пропрацює. На максимальній – дай бог 30-40 хвилин. Залежити від аккумулятора. Але в середньому десь так. Яскраве, гарне фокусування, зручно тримати в руці, зарядка від Type-C. Не зі шкірним аккумулятором 18650 зможе працювати. Оті, які не мають виступу на плюсі, а мають рівну площадку, швидше за все не працюватимуть, чи будуть відходити весь час під час використання. Anton Kukoba: користуюся Videx VLF-A105Z кілька місяців |