Ваги Maestro MR-1819
Фото 3 |
Maestro MR-1819 НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1819
Усі ціни 14 →Maestro 1819-MR | 402 грн. |
Ваги підлогові Maestro MR-1819 | 335 грн. |
Ваги для підлоги Maestro Квіти MR-1819-NEW 150 кг | 474 грн. |
Ваги для підлоги Maestro Квіти MR-1819-NEW 150 кг | 515 грн. |
Електронні персональні ваги Maestro MR-1819 | 389 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →