Ваги Maestro MR-1823
Maestro MR-1823 НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1823
Усі ціни 17 →Ваги підлогові Maestro MR-1823 | 369 грн. |
Maestro 1823-MR | 397 грн. |
Ваги підлогові Maestro Mr1823-I, РК-дисплей, 150 кг, Різнокольоровий (DR-0 | 451 грн. |
Електронні ваги підлогові Maestro MR-1823 | 515 грн. |
Електронні ваги підлогові Maestro MR-1823 | 564 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →