Міксер Maestro MR-505
Maestro MR-505 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-505
Усі ціни 7 →Maestro 505-WHITE-MR | 614 грн. |
Міксер Maestro MR-505-BLACK | 609 грн. |
Ручний міксер Maestro MR-505 кухонний з насадками | 1 464 грн. |
Міксер кухонний ручний Maestro (MR-505-BLACK) | 828 грн. |
Міксер Maestro MR-505-BLACK | 780 грн. |
Міксер Maestro MR-505-BLACK | 585 грн. |
Міксер Maestro MR-505 2 шт вінчика + 2 гачки для тесту 400 Вт Білий | 1 270 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →