Блендер Maestro MR-569 білий
Maestro MR-569 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-569 білий
Усі ціни 9 →Блендер Maestro MR-569 | 946 грн. |
Блендер Maestro To go MR-569 | 1 022 грн. |
Maestro 569-MR | 944 грн. |
Блендер Maestro MR-569 | 936 грн. |
Стаціонарний блендер Maestro MR-569 Pro, 350 Вт, 2 ємності-пляшки з кришко | 1 181 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →