Міксер Maestro MR-501 білий
Maestro MR-501 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-501 білий
Усі ціни 23 →Міксер Maestro MR501 Blue | 466 грн. |
Maestro 501-GREN-MR | 459 грн. |
Міксер Maestro MR-501 Green MR-501 white/green | 376 грн. |
Міксер Maestro MR-501-BLUE | 439 грн. |
Мiксер MR-501-BLUE 300 Вт 7 швидкісних режимів Дві насадки для замісу | 661 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →