Машинка для стрижки Maestro MR-652C
Maestro MR-652C |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-652C
Усі ціни 20 →Машинка для стрижки Maestro MR-652C-BLUE | 349 грн. |
Машинка для стрижки волосся MAESTRO MR-652C | 568 грн. |
Машинка для стрижки Maestro MR-652C-RED | 349 грн. |
Машинка для стрижки волосся Maestro MR-652C-RED | 540 грн. |
Машинка для стрижки волосся Maestro MR-652C-BLUE | 540 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →