Машинка для стрижки Maestro MR-656
Фото 3 |
Maestro MR-656 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-656
Усі ціни 18 →Машинка для стрижки Maestro MR-656Ti | 399 грн. |
Машинка для стрижки MR-656Ti Потужність 7Вт.Леза з титановим покриттям. на | 468 грн. |
Машинка для стрижки MR-656Ti Потужність 7Вт.Леза з титановим покриттям. на | 548 грн. |
Машинка для стрижки волосся Maestro Mr-656-ti, 7 Вт, 4 насадки, чорний (DR | 487 грн. |
Машинка для стрижки волосся Maestro MR656-S, 15 Вт, 4 насадки, червоний (D | 418 грн. |
ще 13 пропозицій
Колірні варіанти:
- Синій з сріблястим
- Чорний з сріблястим
РекомендуємоПорівняти в таблиці →