Машинка для стрижки Maestro MR-652
Maestro MR-652 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-652
Усі ціни 15 →Машинка для стрижки Maestro MR-652SS | 349 грн. |
Машинка для стрижки волосся Maestro MR652-S, 15 Вт, 4 насадки, синій (DR-0 | 422 грн. |
Машинка для стрижки волосся Maestro MR652-S, 15 Вт, 4 насадки, червоний (D | 412 грн. |
Машинка для стрижки волосся Maestro Mr652-S, 15 Вт, 4 насадки, чорний (DR- | 405 грн. |
Машинка для стрижки волосся Maestro MR-652SS | 507 грн. |
ще 10 пропозицій
Колірні варіанти:
- Чорний
- Синій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →