Бутербродниця Maestro MR 712
Maestro MR 712 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR 712
Усі ціни 6 →Maestro 712-MR | 588 грн. |
Сендвічниця Maestro MR-712 | 626 грн. |
Бутербродниця Maestro MR-712 | 589 грн. |
Електрогриль сендвічниця Maestro MR-712 домашній гриль бутербродниця 750 В | 721 грн. |
Сендвічниця Maestro MR-712 | 756 грн. |
Бутербродниця (сендвичница) Maestro (MR-712) | 799 грн. |
anonim
25 вересня 2017, 18:21
Функциональные возможности сендвичницы Maestro MR 712 #
Добрый день! Могу ли я использовать данную модель в качестве гриля для приготовления рыбных или мясных блюд или она предназначена исключительно для приготовления сэндвичей?
anonim
14 грудня 2019, 10:16
Де можна придбати зажим фіксатор, попередній зламався, підскажіть будь ласка. #
anonim
3 березня 2019, 22:08
Де можна купити зажим фіксатор до даної моделі #
Де можна купити зажим фіксатор до даної моделі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →