Кейс Makita 824572-9
Makita 824572-9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita 824572-9
Усі ціни 11 →Пластмасовий кейс для лобзика Makita M4301, 4329, 4327,4326 (824572-9) | 707 грн. |
Пластмассовый кейс для лобзика Makita (824572-9) 824572-9 | 760 грн. |
Кейс для инструмента Makita (824572-9) | 895 грн. |
Кейс для инструментов Makita 824572-9 | 772 грн. |
Кейс для лобзиків Makita M4301, 4329, 4327, 4326 (357x339x90 мм) (824572-9 | 779 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →