Ящик для інструменту Makita 158777-2
Makita 158777-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita 158777-2
Усі ціни 7 →Кейс MakPac Makita 158777-2 | 699 грн. |
Пластиковий кейс Makita для шуруповерта DDF453/DHP453 158777-2 | 699 грн. |
Кейс для шуруповерта Makita DF453D, BDF343, BDF453 BHP343, BHP453, DDF343, | 755 грн. |
Кейс для инструмента Makita (158777-2) | 850 грн. |
Кейс для инструментов Makita 158777-2 | 733 грн. |
Кейс для шуруповерта Makita DF453D, BDF343, BDF453 BHP343, BHP453, DDF343, | 740 грн. |
Кейс пластиковий Makita 158777-2 (DF453D, BDF343, BDF453 BHP343, BHP453, D | 927 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →