Набір інструментів Makita D-42444
Makita D-42444 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita D-42444
Усі ціни 7 →Набір свердел та зубил Makita SDS-Plus 17 шт. (D-42444) | 2 212 грн. |
Набор буров Makita 17шт. (D-42444) | 2 800 грн. |
Набір бурів і долот Makita D-42444 SDS-Plus (17 шт.) | 2 800 грн. |
Комбинированный набор Makita D-42444 | 2 269 грн. |
Набір бурів та зубил SDS-plus Makita D-42444 (17 шт) свердла та долото (75 | 2 800 грн. |
Набір свердел і зубил Makita SDS-Plus 17 шт. (D-42444) | 2 800 грн. |
Набір бурів і долот 17 елементів MAKITA D-42444 | 1 901 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →