Вентилятор Makita DCF203Z
Фото 8 |
Makita DCF203Z |
|
Вентилятор орієнтований на промислове застосування, Працює від мережі і від акумулятора. У конструкції передбачена зручна ручка для перенесення.
Акумулятор і зарядний пристрій не входить в комплект. Сумісний з акумуляторами 14.1 / 18 в LXT.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DCF203Z
Усі ціни 8 →Акумуляторний вентилятор Makita DCF203Z (Без АКБ та ЗУ) | 5 164 грн. |
Акумуляторний вентилятор Makita DCF203Z без акб | 5 164 грн. |
Вентилятор акумуляторний DCF203Z (без АКБ) LXT, 18В / 14,4 / AC | 6 537 грн. |
Вентилятор аккумуляторный Makita (DCF203Z) - без аккумулятора и зарядного | 6 537 грн. |
Акумуляторний вентилятор Makita DCF203Z (каркас) | 4 710 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →