Вентилятор Makita CF001GZ
Відео 2Фото 10 |
Makita CF001GZ |
|
Вентилятор орієнтований на промислове застосування, Працює від мережі і від акумулятора. У конструкції передбачена зручна ручка для перенесення.
Акумулятор Не входить в комплект. Сумісний з акумуляторами XGT.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita CF001GZ
Усі ціни 8 →Акумуляторний вентилятор Makita CF001GZ (Без АКБ та ЗУ) | 6 085 грн. |
Акумуляторний вентилятор Makita XGT 40 V MAX CF001GZ без акб | 6 085 грн. |
Вентилятор акумуляторний XGT 40 V MAX CF001GZ (без АКБ) XGT, 36В / AC | 7 703 грн. |
Вентилятор аккумуляторный Makita (CF001GZ) - без аккумулятора и зарядного | 7 703 грн. |
Акумуляторний вентилятор Makita XGT 40 V MAX CF001GZ (без АКБ) | 5 560 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →