Заглибний насос Makita PF0800
Makita PF0800 поплавковий вимикач 13.2 м³/год 9 м 14.4 м³/год 10 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita PF0800
Усі ціни 16 →Насос Makita PF 0800 PF0800 | 4 539 грн. |
Погружной насос Makita PF 0800 PF0800 | 5 324 грн. |
Занурювальний насос Makita PF0800 | 4 539 грн. |
Погружной дренажный насос Makita PF0800 | 4 976 грн. |
Погружной насос Makita pf0800 | 5 759 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita PF0800
Ціни на Makita PF0800 |
---|---|---|---|---|
Makita PF0800 | від 4 300 грн. | 16 пропозицій | ||
Makita PF1010 | від 3 880 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →