Заглибний насос Makita PF1110
Makita PF1110 поплавковий вимикач |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita PF1110
Усі ціни 11 →Занурювальний насос Makita PF1110 | 6 009 грн. |
Насос Makita PF 1110 PF1110 | 6 009 грн. |
Погружной насос Makita PF 1110 PF1110 | 7 056 грн. |
Занурювальний насос Makita PF1110 | 6 009 грн. |
Насос погружной Makita (PF1110) | 7 606 грн. |
Потужний насос для «важкої» води
Маючи двигун на 1100 Вт, Makita PF1110 вважається потужним апаратом (за мірками даного класу насосів — переносних пристроїв для приватного використання вдома або в саду). Завдяки такому мотору насос може качати «важкі» рідини, які містять велику кількість домішок. Агрегат здатен перекачувати сильно забруднену воду, в якій трапляються грудки бруду або органічні фрагменти розмірами до 35 мм. Продуктивність у насоса досить висока (15 м³/год) — як у хорошої мотопомпи. Але слід зазначити, що обладнання буде працювати «на повну» тільки при використанні рукава великого діаметра (вихідне з'єднання має діаметр 2″). Корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Тому, опускаючи насос на мотузці в колодязь або бетонний приямок, можна не побоюватися, що він трісне від ударів об стінки. До того ж така конструкція більш довговічна, оскільки менше іржавіє. Подвійне торцеве ущільнення з масляною камерою забезпечує герметичність двигуна і відмінно захищає його від води.
Модель, перевірена часом
Найкраще Makita PF1110 підійде тим, хто хоче купити насос, здатний вирішувати різні завдання на дачі або в приватному будинку. Ця модель продається з 2013 року і дотепер користується великим попитом завдяки своїй надійності та універсальності. Крім виконання «стандартної» роботи (на зразок відкачування води з дренажних колодязів або накопичувальних резервуарів), його можна використовувати для осушення сильно зарослих ставків або відкачування рідин з котлованів, затоплених дощем чи ґрунтовими водами. Завдяки наявності поплавкового вимикача, апарат може працювати в повністю автоматичному режимі. Його двигун, попри велику потужність, працює досить тихо і не «гарчить», як бюджетні помпи китайського виробництва. Але слід зазначити, що для відкачування води з басейну або затоплених підвалів Makita PF1110 підходить не кращим чином. Річ у тім, що через високе розташування крильчатки залишковий рівень води становить 50 мм, і повністю викачати рідину неможливо.