Заглибний насос Makita PF0300
Відео 3 |
Makita PF0300 поплавковий вимикач |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita PF0300
Усі ціни 18 →Занурювальний насос Makita PF0300 | 3 338 грн. |
Насос Makita PF 0300 PF0300 | 3 338 грн. |
Погружной насос Makita PF 0300 PF0300 | 3 887 грн. |
Занурювальний насос Makita PF0300 | 3 338 грн. |
Насос погружной Makita (PF0300) | 4 225 грн. |
Насос для шести соток
Дренажний насос Makita PF0300 належить до невеликих помпам побутового класу, які доцільно використовувати на дачі або присадибній ділянці. Він може "пірнати" в колодязі і водойми на глибину до 5 метрів і створювати натиск до 7 метрів. Такі характеристики означають, що насос, занурений в бочку з дощовою водою або черпає воду з резервуара на поверхні, запросто зможе створювати і підтримувати тиск, необхідний для поливу, за умови використання шлангів довжиною до 30 – 50 метрів. При цьому у нього відмінна (як для обладнання даного класу) продуктивність — 8.4 м3/год.
Надійна конструкція
Дренажні насоси Makita мають добре продуману конструкцію, що забезпечує надійність обладнання. Дана помпа - не виняток. Її корпус зроблений з міцного пластику, здатного витримати невеликі падіння і легкі удари об стінки бетонних колодязів і приямків. Герметичність "нутрощів", яка гарантує непотрапляння води в двигун, забезпечується подвійним торцевим ущільненням з масляною камерою. Конструкція крильчатки дозволяє перекачувати воду з частинками розміром до 5 мм (але слід уникати рідин з мулом або абразивними частинками на зразок піску).
Проблем з "японцями" не буває
В експлуатації насос Makita PF0300 не доставляє проблем. Його 300-ватний двигун працює тихо, не заважаючи відпочивати дачникам. Зручна ручка і помірна Вага (3.3 кг) сприяють легкому перенесенню апарату з місця на місце. На патрубок 1 1/2" насаджений знімний комбінований ніпель з «ялинкою», на яку можна натягувати Садові шланги меншого діаметру (1" або 3/4").
Якщо ви плануєте використовувати насос для поливу не зрідка, а часто і довго, то краще трохи доплатити і купити Makita PF0403 з металевим корпусом і сталевою крильчаткою.