Секатор Makita UP100DZ
Відео 8Фото 18 |
Makita UP100DZ |
|
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita UP100DZ
Усі ціни 9 →Акумуляторний секатор Makita UP100DZ (без АКБ) | 39 999 грн. |
Секатор аккумуляторный Makita (UP100DZ) - без аккумулятора и зарядного уст | 42 062 грн. |
Акумуляторний секатор Makita CXT 25мм (без АКБ та ЗП)(UP100DZ) | 42 062 грн. |
Кущоріз Makita секатор CXT, 25мм (без АКБ та ЗП) (UP100DZ) | 39 787 грн. |
Кусторез Makita секатор CXT, 25мм (без АКБ и ЗУ) (UP100DZ) UP100DZ | 42 062 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →