Сучкоріз Fiskars 112590 (1000584)
![]() |
Fiskars 112590 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 112590
Усі ціни 18 →Великий площинний сучкоріз Fiskars PowerGea із загнутими лезами (L) L78 112590 | 2 799 грн. |
Гілкоріз площинний великий Fiskars PowerGear L78 112590 (1000584) | 3 699 грн. |
Сучкорез плоскостной Fiskars PowerGear L L78 69,2 см 1060 г усиленный 1000584 | 2 799 грн. |
| 3 699 грн. |
| 2 799 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →