Секатор GARDENA Premium BP 50 8702-20
Відео 1Фото 7 |
GARDENA Premium BP 50 8702-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Premium BP 50 8702-20
Усі ціни 13 →Секатор Gardena BP 50 Premium 08702-20.000.00 | 2 190 грн. |
Секатор Gardena Premium ВР 50 (08702-20.000.00) | 2 654 грн. |
Секатор Gardena BP 50 Premium обводной до 24 мм 08702-20.000.00 | 2 490 грн. |
Секатор Gardena BP 50 Premium обвідний 24 мм | 2 654 грн. |
Секатор Gardena Bp 50 Premium 24 мм (08702-20) | 2 655 грн. |
ще 8 пропозицій
Добре обрізає гілки дерев, кущів. Зовсім товсті та жорсткі гілки краще не варто чіпати, щоб не зламати його. Зручно добиратися до далеких гілок. Користуюся недовго, поки що леза не розходяться і тупляться. Кілька разів забувався під дощем, але іржі поки що немає. Гарна модель, рекомендую. Не іржавіє, не тупиться, зручно лежить у руці. Не виявив Александр Б.: користуюся GARDENA Premium BP 50 8702-20 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості секатора GARDENA Premium BP 50 8702-20:
- Жолоб для перекушування дроту
РекомендуємоПорівняти в таблиці →