Пилосос
Makita VC2000L
Відео 2Фото 2 |
Makita VC2000L 2021 рікбудівельний |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita VC2000L
Усі ціни 6 →Пилосос Makita VC2000L 1000 Вт, 20 л | 8 126 грн. |
Пилосос Makita VC2000L в картонній коробці | 8 126 грн. |
Пилосос Makita VC2000L 1000Вт 20л | 10 286 грн. |
Пилосос для збору золи Makita VC2000L | 6 000 грн. |
Будівельний пилосос MAKITA VC2000L | 10 286 грн. |
Будівельний пилосос MAKITA VC2000L | 10 286 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →