Моторне мастило Mannol Extreme 5W-40 60 л
Відео 5 | Товар застарів 8 514 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: API SN/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски Mercedes-Benz: 226.5/229.3; Допуски Opel, GM: GM-LL-A-025/GM-LL-B-025 |
Mannol Extreme 5W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 0 3 3 |
Після 1000 -1500 км пробігу на цій олії провернуло і згризло вкладиші на валу і убило пару гідриків. до цього лив Genesis armortec і горя не знав. Дешеве Жалюча пародія на синтетику з класом sl(для тракторів).хоча за фактом це напівсинтетика користуюся Mannol Extreme 5W-40 1L місяць і більше рекомендую не купувати |
З ним мотор крутився до максимуму легко і невимушено, машина набирала більше паспортної максималки. Матіз трохи за 190. Рідке Рідке користуюся Mannol Extreme 5W-40 4L місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 7 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Mannol Extreme 5W-40
Ціни на Mannol Extreme 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Mannol Extreme 5W-40 1 л | від 304 грн. | 10 пропозицій | ||
Mannol Extreme 5W-40 4 л | від 999 грн. | 16 пропозицій | ||
Mannol Extreme 5W-40 5 л | від 1 251 грн. | 8 пропозицій | ||
Mannol Extreme 5W-40 10 л | від 2 880 грн. | 1 пропозиція |