Ящик для інструменту Mano J.ALC-22
Фото 4 |
Mano J.ALC-22 20"22" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mano J.ALC-22
Ящик для інструменту MANO JALC-22 з алюмінієвою ручкою та органайзером (JA | 1 640 грн. |
Ящик для инструмента MANO Jumbo (JALC-22) | 1 640 грн. |
Скринька для інструментів MANO JALC-22 (22", 300x550x373 мм) | 1 189 грн. |
Ящик для інструментів Mano Jumbo з алюмінієвою ручкою та органайзером 22" | 1 230 грн. |
Модификації Mano J.ALC-22
Ціни на Mano J.ALC-22 |
---|---|---|---|---|
Mano J.ALC-20 | від 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Mano J.ALC-22 | від 1 189 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →