Ящик для інструменту Qbrick System Pro 700 Basic
Відео 2Фото 7 |
Qbrick System Pro 700 Basic |
|
На кришці є лінійка і жолоб для відпилювання. Ящик пило - і вологозахищений. Об'єм ящика 14 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qbrick System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qbrick System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Qbrick System Pro 700 Basic
Усі ціни 11 →Ящик для инструмента QBRICK SYSTEM PRO 700 BASIC (SKRQPROB700CZAPG003) SKR | 1 128 грн. |
Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM PRO 700 BASIC (SKRQPROB700CZAPG003) SK | 1 147 грн. |
Qbrick Ящик для інструментів Qbrick System PRO 700 Basic, 5901238252023 59 | 1 286 грн. |
Ящик для инструментов Qbrick System PRO 700 Basic (Польша) 5901238252023 | 1 159 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System PRO 700 Basic (5901238252023) | 1 426 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Qbrick System Pro 700 Basic
Ціни на Qbrick System Pro 700 Basic |
---|---|---|---|---|
Qbrick System Pro 500 Basic | від 890 грн. | 5 пропозицій | ||
Qbrick System Pro 600 Basic | від 1 090 грн. | 5 пропозицій | ||
Qbrick System Pro 700 Basic | від 1 128 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →