Рушникосушарка MARIO Classic 430x1200 (1.1.0113.01)
Фото 9 | від 5 895 до 7 370 грн. Порівняти ціни 13 → |
Модифікації MARIO Classic 11
Характеристики
MARIO Classic 430x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки MARIO Classic 430x1200:
- Може бути обладнаний електричним теном (300W)
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
Де купити MARIO Classic 430x1200
Сортувати
Водяна рушникосушарка Mario Класик 1200х430 / 400 мм 1.1.0113.01.P | 6 191 грн. |
Mario Mario Классик 1200х430/400 4820111351770 | 7 370 грн. |
Рушникосушка водяна Mario Класик 1200x430/400 1.1.0113.01.P | 6 191 грн. |
Mario Водяна рушникосушарка Mario Классик 1200x430/400 - 1.1.0113.01.P | 5 895 грн. |
Водяна рушникосушарка MARIO КЛАСИК 1200x430/400 (1.1.0113.01.P) | 7 370 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо