Рушникосушарка MARIO Luxor 600x1200 (1.2.4402.03)
від 12 313 до 17 590 грн. Порівняти ціни 15 →Тип:водяна, об'ємна драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:604 Вт |
Модифікації MARIO Luxor 3
Характеристики
MARIO Luxor 600x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки MARIO Luxor 600x1200:
- Площа приміщення, що обігрівається — 6 м2
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
Де купити MARIO Luxor 600x1200
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушарка Mario Люксор 1200x630x600 1.2.2002.03.P | 17 590 грн. |
Mario Mario Люксор 1200х630/600 4820111353309 | 17 590 грн. |
Рушникосушка водяна Mario Люксор 1200x630/600 1.2.2002.03.P | 14 424 грн. |
Mario Водяна рушникосушарка Mario Люксор 1200x630/600 - 1.2.2002.03.P | 12 313 грн. |
Водяна рушникосушарка MARIO ЛЮКСОР 1200x630/600 (1.2.2002.03.P) | 17 590 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо