Рушникосушарка LARIS Euromix 630x900 (71207576)
Фото 34 | від 6 051 до 7 380 грн. Порівняти ціни 14 → |
Модифікації LARIS Euromix 15
Характеристики
LARIS Euromix 630x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS Euromix 630x900:
- Вид різьблення — 1/2" внутрішня
Де купити LARIS Euromix 630x900
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Євромікс П10 600 х 900 71207576 | 7 380 грн. |
Laris Laris Евромикс П10 600x900 (71207576) 71207576 | 7 380 грн. |
Laris Полотенцесушарка водяна Laris Євромікс П10 600х900 Нижнє підключення | 6 051 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Євромікс П10 600 х 900 (71207576) | 6 052 грн. |
Водяной полотенцесушитель Laris Евромикс П10 600 х 900 2820-03 | 7 380 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо