Рушникосушарка LARIS Forum 430x1220 (71207681)
від 7 233 до 14 466 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:755 Вт |
Модифікації LARIS Forum 1
Характеристики
LARIS Forum 430x1220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS Forum 430x1220:
- Стійка-Ø30 (товщина 2 мм); перемичка — Ø20 (товщина 1.5 мм)
- Вид різьблення — 1/2" внутрішня
Де купити LARIS Forum 430x1220
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Форум П драбинка 400x1200 хром 71207681 | 14 466 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Форум П16 400 х 1200 з 4-ма поличками (7120768 | 8 680 грн. |
Водяное полотенцесушитель Laris Форум П16 400 х 1200 с 4-мя полочками 7120 | 7 233 грн. |
Водяний сушка для рушників Laris Форум П16 400 х 1200 з 4-ма поличками 712 | 7 233 грн. |
Ларис ФОРУМ П16 400 Х 1200 С 4-МЯ ПОЛОЧКАМИ 71207681 | 14 466 грн. |
Рушникосушарка водяна Laris Форум П16 400 х 1200 з 4-ма поличками | 14 466 грн. |
Закрити
Рекомендуємо