Умивальник Marmorin Moira Bis 70 280070022 700 мм
Фото 6 |
Marmorin Moira Bis 70 280070022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marmorin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marmorin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marmorin Moira Bis 70 280070022 700 мм
Marmorin Moira Bis 70 280070022 XX X | 12 680 грн. |
Marmorin Moira Bis 70 280070022 XX X | 12 997 грн. |
Marmorin Moira Bis 70 280070022 XX X | 13 314 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 280070022 — глянсове покриття
- арт. 280070042 — матове покриття
Модификації Marmorin Moira Bis 70 280070022
Ціни на Marmorin Moira Bis 70 280070022 |
---|---|---|---|---|
Marmorin Moira Bis 70 280070022 700 мм | від 12 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Marmorin Moira Bis 80 280080022 800 мм | від 14 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Marmorin Moira Bis 120 280120022 1200 мм | від 19 080 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →