Умивальник REA Goya 700 REA-U8902 700 мм
Фото 15 |
REA Goya 700 REA-U8902 |
|
Глибина чаші 90 мм. Гарантія від виробника 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Goya 700 REA-U8902 700 мм
Усі ціни 13 →Умивальник накладний Rea Goya 70 см REA-U8902 | 8 357 грн. |
Умивальник підвісний REA GOYA 700x460x140мм білий прямокутний REA-U8902 | 8 694 грн. |
Умивальник Rea Goya 700х460, білий (REA-U8902) REA-U8902 | 8 357 грн. |
Rea умивальник Rea Goya 70x46 білий (REA-U8902) | 8 694 грн. |
Умивальник (раковина) REA GOYA 70 см накладний REA-U8902 | 8 694 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації REA Goya 700 REA-U8902
Ціни на REA Goya 700 REA-U8902 |
---|---|---|---|---|
REA Goya 500 500 мм | від 6 192 грн. | 7 пропозицій | ||
REA Goya 600 REA-U8901 600 мм | від 7 275 грн. | 15 пропозицій | ||
REA Goya 700 REA-U8902 700 мм | від 8 357 грн. | 13 пропозицій | ||
REA Goya 1000 REA-U8903 1000 мм | від 10 861 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →