Змішувач Devit Universal 5030010
Відео 1Фото 2 |
Devit Universal 5030010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Universal 5030010
Devit Devit Universal 5030010 хром | 2 332 грн. |
Смеситель для раковины Devit Universal 5030010 201141 | 2 332 грн. |
Змішувач для раковини Devit Universal (5030010) | 3 109 грн. |
Змішувач для раковини DEVIT Universal 5030010 | 2 332 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →