Змішувач WEZER PRO1-02
Фото 9 |
WEZER PRO1-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER PRO1-02
Усі ціни 31 →Змішувач для умивальника одноважільний WEZER сатин нержавіюча сталь PRO1-0 | 761 грн. |
Змішувач для умивальника WEZER PRO1-02, сатин 1034712 | 761 грн. |
Смеситель для ванной WEZER PRO1-02-BLACK | 1 052 грн. |
Змішувач для раковини WEZER PRO1-02-BLACK 1044118 | 1 169 грн. |
Змішувач для умивальника Wezer PRO1-02 1034712 | 761 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →